· +420 774 145 124 · doatelieru@gmail.com
  REGISTRACE ·   SPRÁVA KURZŮ ·   ÚČET ESHOP ·   KOŠÍK

PASTELKY – JAK NA TO?

V sobotu 24. 11. 2018 od 10-ti do 16-ti hodin (12 – 13 hodin – pauza na oběd) proběhne jednodenní workshop na téma kresba pastelkami.

Kresba pastelkami většinu z nás provází už od dětství. Není to však technika pouze pro děti, ale plnohodnotné médium k tvorbě, se kterým je možné dosáhnout nádherných výsledků. Pastelky jsou výborné hlavně svou nenáročností na materiál, přenos i skladování, což je jejich velkou výhodou. Na našem workshopu si ukážeme základní techniky kresby s pastelkami, teorii používání barev a kompozice. Pokusíme se zobrazit realisticky námět podle skutečnosti či fotografie.

Maximální počet účastníků: 6.

V ceně kurzu je papír  a sada pastelek 12ks, máte-li vlastní, širší sadu kvalitních pastelek, vezměte si ji určitě s sebou.

Workshop povede zkušená lektorka Alena Krhánková Petruželová.

CENA 1 650 KČ ZAHRNUJE:

ÚČAST NA JEDNODENNÍM WORKSHOPU
VÝTVARNÝ MATERIÁL

ZKUŠENÝ LEKTOR

DEN

HODIN

FAQ

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jak se mám do kurzu přihlásit?

Do kurzu se přihlásíte pomocí registračního formuláře, který je umístěn na konci stránky každého z kurzů. Nebo nás můžete kontaktovat na e-mail doatelieru@gmail.com.

Můžu se přihlásit i v průběhu kurzu?

Ano, na jednotlivé kurzy se můžete přihlásit i v jejich průběhu – cenu vám snížíme o ty lekce, kterých jste se nezúčastnili.

Jak se nahrazují lekce, když nemůžu přijít?

Po předchozí domluvě s lektorem je možné nahradit si lekci v jakémkoliv jiném kurzu, které v ateliéru probíhají.

Můžu kurz přerušit v době jeho trvání?

Pokud kurz přerušíte v době jeho trvání, kurzovné nevracíme, pokud nejde o výjimečnou, například zdravotní situaci, vždy je možné se individuálně domluvit na případné náhradě.

Můžu platit zvlášť za každou lekci?

Ano, možné to je, vyjde to však výrazně dráž než platba za celý kurz.

Mohou se kurzů pro děti účastnit i jejich rodiče?

Nedoporučujeme rodičům účastnit se přímo kurzů pro děti, z vlastní zkušenosti máme vysledováno, že děti se lépe soustředí na tvorbu, pokud jsou bez doprovodu rodičů.  Součástí ateliéru je však kavárna Café Ateliér, kde na své děti  můžete počkat a dát si i něco dobrého.

Co si mám s sebou na kurz přinést?

Pomůcky, které budete potřebovat, se odvíjí od druhu kurzu, který si vyberete. Vše, co budete potřebovat je vždy uvedeno na stránce příslušného kurzu.

Pomůžete mi s nákupem pomůcek?

Ano, lektor Vám na první lekci poradí jaký materiál budete potřebovat, veškeré vybavení, pomůcky i materiál můžete zakoupit přímo u nás v Ateliéru nebo v našem e-shopu.

REGISTRACE NA WORKSHOP