· +420 774 145 124 · doatelieru@gmail.com
  REGISTRACE ·   SPRÁVA KURZŮ ·   ÚČET ESHOP ·   KOŠÍK

PORTRÉT

Jednodenní workshop v termínu 1. 12. 2018 nebo 19. 1. 2019, vždy 10-16hod.

Tento workshop je zaměřen na osvojení si velmi starého a stále oblíbeného námětu, kterým je portrét. Na workshopu si připomeneme kanón lidské hlavy a konstrukci lidské tváře. Budeme se zabývat jednotlivými detaily obličeje, atmosférou portrétu a používáním linky a stínu. Po úvodní části, kdy si vysvětlíme potřebné teoretické základy přejdeme k samotné kresbě. Začneme se sádrovou hlavou a během dne se dostaneme až k živému modelu. Výsledkem by měly v ideálním případě být min. 2 propracované kresby hlavy. Pro pokročilejší zájemce je možné individuální přístup (např. technika).

Maximální počet účastníků: 6. V ceně kurzu jsou potřeby pro kresbu, v případě zájmu o malbu je potřeba mít vlastní barvy a štětce.

Workshop povede zkušená lektorka Alena Krhánková Petruželová.

CENA 1 800 KČ ZAHRNUJE:

ÚČAST NA JEDNODENNÍM WORKSHOPU
VÝTVARNÝ MATERIÁL

ZKUŠENÝ LEKTOR

DEN

HODIN

FAQ

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jak se mám do kurzu přihlásit?

Do kurzu se přihlásíte pomocí registračního formuláře, který je umístěn na konci stránky každého z kurzů. Nebo nás můžete kontaktovat na e-mail doatelieru@gmail.com.

Můžu se přihlásit i v průběhu kurzu?

Ano, na jednotlivé kurzy se můžete přihlásit i v jejich průběhu – cenu vám snížíme o ty lekce, kterých jste se nezúčastnili.

Jak se nahrazují lekce, když nemůžu přijít?

Po předchozí domluvě s lektorem je možné nahradit si lekci v jakémkoliv jiném kurzu, které v ateliéru probíhají.

Můžu kurz přerušit v době jeho trvání?

Pokud kurz přerušíte v době jeho trvání, kurzovné nevracíme, pokud nejde o výjimečnou, například zdravotní situaci, vždy je možné se individuálně domluvit na případné náhradě.

Můžu platit zvlášť za každou lekci?

Ano, možné to je, vyjde to však výrazně dráž než platba za celý kurz.

Mohou se kurzů pro děti účastnit i jejich rodiče?

Nedoporučujeme rodičům účastnit se přímo kurzů pro děti, z vlastní zkušenosti máme vysledováno, že děti se lépe soustředí na tvorbu, pokud jsou bez doprovodu rodičů.  Součástí ateliéru je však kavárna Café Ateliér, kde na své děti  můžete počkat a dát si i něco dobrého.

Co si mám s sebou na kurz přinést?

Pomůcky, které budete potřebovat, se odvíjí od druhu kurzu, který si vyberete. Vše, co budete potřebovat je vždy uvedeno na stránce příslušného kurzu.

Pomůžete mi s nákupem pomůcek?

Ano, lektor Vám na první lekci poradí jaký materiál budete potřebovat, veškeré vybavení, pomůcky i materiál můžete zakoupit přímo u nás v Ateliéru nebo v našem e-shopu.

REGISTRACE NA WORKSHOP